פון פיקסר - phone-fixer
 
 
 
5
27 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
077-3336187
 
 
מספר מקשר הסבר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודותינו

 
פון פיקסר היא חנות ומעבדת סלולר מתקדמת וותיקה השוכנת ברמת-גן, במקום מרכזי שהגישה אליו נוחה ומהירה. בואו אלינו ותיהנו ממחירים הוגנים ואטרקטיביים למוצרים ולשירותי המעבדה שלנו.
 

מעבדת תיקונים חדשנית

 
קיימת אצלנו בפון פיקסר גם מעבדת תיקונים מורשית ברמת הרכיב. במקום שלנו ישנו צוות טכנאים מקצועי ומיומן, שמתמחה במתן פתרון לכל סוגי התקלות, שמעודכן בכל החידושים ושמכיר את כל מוצרי אפל, סמסונג, LG ומותגים נוספים. אצלנו רוב התיקונים מתבצעים במקום, וניתן לקבל מכשיר חליפי במקרה הצורך, אם המכשיר אינו מתוקן באותו היום. רוב התיקונים מתבצעים תוך שעה. תיקון ברמת רכיב נמשך עד יומיים.

התיקונים מתבצעים תוך שימוש בחלקים מקוריים או האיכותיים ביותר שקיימים בשוק, כדי שהמכשיר יחזור לתפקד באופן הטוב ביותר ולשמש אתכם לאורך זמן. אנו מתאימים פתרון לכל בעיה, מבצעים את כל סוגי התיקונים (כולל תיקון נזקים כתוצאה מפגעי מים והיווצרות קורוזיה) ואף מעניקים אחריות למשך 3 חודשים על כל תיקון.

אין לכם זמן לגשת למעבדה? אין בעיה! נשמח להעניק לכם שירותי איסוף מכשיר מבית הלקוח/העסק לתיקון במעבדה באמצעות שליחים. איסוף והחזרה באותו היום. לחלופין, ניתן לשלוח טכנאי לבית או לעסק שלכם על מנת שיבצע את התיקון במקום (תיקונים מורכבים יותר, הטכנאי יעביר למעבדה שברמת-גן). השירותים כרוכים בתוספת תשלום וניתנים באזור רמת-גן, גבעתיים, תל-אביב, חולון, בת-ים ופתח-תקווה.

בנוסף למעבדה, קיימת חנות סלולר ובה כל סוגי המכשירים ומגוון עצום של אביזרים מהמותגים המובילים בשוק: מגנים, סוללות, אוזניות, מטענים, אביזרי בלוטות', דיבוריות לרכב , דיבוריות אישיות ועוד.
 
פון פיקסר - מעבדת תיקונים ומכירת סלולריים ברמת-גן
 

שירות ברמה אחרת

 
אצלנו השירות הוא מקצועי והיחס הוא אישי לכל לקוח ולקוח. אנו מעמידים לרשותכם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, כולם אדיבים, אמינים ובעלי תודעת שירות גבוהה במיוחד, כי שביעות רצונכם כלקוחותינו עומדת בראש מעיינינו. היושר, האמינות, העמידה הקפדנית בלוחות הזמנים – כל אלה מביאים לתוצאות שמדברות בעד עצמן: פון פיקסר היא אחת החנויות הוותיקות והמנוסות באזור, ומדי שנה אנחנו משרתים יותר ויותר לקוחות, פרטיים ועסקיים כאחד, שזוכים לקבל שירות ברמה הגבוהה ביותר.

צרו עמנו קשר עוד היום והצטרפו לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים!